Zadzwoń w sprawie dezynfekcji: ✆ +48 602 651 499

Dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławianie: 602 651 499

Dezynfekcja poprzez zamgławianie

coronavirus

Koronawirus – jak się go pozbywamy?

Każde zlecenie jest przez nas realizowane w ten sam sposób – to nie ma znaczenia, czy jest dezynfekcja hali, biura w Katowicach o wielkim metrażu, czy dezynfekcja kameralnych obiektów na terenia Polski – metoda zamgławiania sprawdza się najlepiej.

Jest to technologia polegająca na wytworzeniu kropelek o mikroskopijnej średnicy, które poprzez metodę zamgławiania wypełniają szczelnie całe dezynfekowane pomieszczenie, skutecznie pozbywając się z niego wirusa, bakterii i grzybów.

Tak zaawansowane niszczenie koronawirusa ma sens wyłącznie wtedy, gdy tak jak my dysponuje się wysoko wydajnym, nowoczesnym sprzętem. Ta odmiana wirusa szybko zyskała miano wyjątkowo podstępnych - może przetrwać na powierzchni do 17 dni, a ludzie zarażeni wirusem nie wykazują objawów aż do około dwóch tygodni po infekcji. Właśnie dlatego posiadanie zaufanej profesjonalnej firmy zajmującej się kompleksową dezynfekcją pomieszczeń jest tak ważne.

Dlaczego metoda zamgławiania

Zamgławianie jest najskuteczniejszą metodą gwarantującą 100 % skuteczności. Polega ona na wytworzeniu mgły zawierającej kropelki wody o średnicy do 50 mikrometrów wraz z odpowiednimi środkami, którymi wypełniana jest kubatura pomieszczeń. Metoda została adaptowana z dezynfekcji sal operacyjnych, gdzie wymaga się aby każda powierzchnia (od ścian aż do najmniejszego użytkowanego przedmiotu) została pokryta i septyczna po wykonanej usłudze.

Czas trwania dezynfekcji

W zależności od dezynfekowanej powierzchni czas trwania oscyluje od kilkudziesięciu minut (powierzchnie < 1000 m2) do kilku godzin (powierzchnie > 1000 m2).

Jest to najszybsza i najlepsza metoda, tym bardziej, jeśli celem jest skuteczność procesu.

Po jakim czasie można ponownie użytkować pomieszczenia

Dezynfekowane pomieszczenia można używać już po około 60 minutach. Odczekanie 1 godziny jest w pełni wystarczające, po tym czasie użytkowanie pomieszczeń jest bezpieczne.

 

Dezynfekcja przez zamgławianie - Zadzwoń!

Zabezpiecz swoich pracowników oraz klientów przed zagrożeniem związanym
z koronawirusem SARS - CoV - 2.
Zagwarantuj ciągłe działanie swojej firmy lub instytucji.

Dezynfekcje pomieszczeń i pojazdów wykonujemy w Katowicach, Chorzowie,
Rudzie Śląskiej, Bytomiu, Sosnowcu oraz na terenie innych miast Górnego Śląska i całego kraju.

Zadzwoń: +48 602 651 499

Dezynfekcja pomieszczeń GOVIR - Tu nas znajdziesz:

Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net